شهردار مهریز

Image
احمد آخوندی ابراهیم آبادی از تاریخ 1396/08/17 به عنوان شهردار جدید شهر مهریز معرفی شدند.
سوابق تحصیلی:
لیسانس: ترویج آموزش کشاورزی
فوق لیسانس: ترویج آموزش کشاورزی
دکتری: ترویج آموزش کشاورزی
سوابق اجرایی:
بخشداری مرکزی شهرستان ابرکوه
کارشناس مدیریت بحران استانداری یزد

سخن شهردار

  • حمایت از تولید داخلی

    حمایت از تولید داخلی

    اشتغال و امنیت شغلی در سایه تولید به وجود می‌آید و تولید ملی مقدمه‌ای بر اشتغالزایی، کارآفرینی و افزایش بهره‌وری در تمامی عرصه‌ها به شمار می‌رود که بهبود وضعیت اجتماعی، رفاه زندگی مردم و رشد و توسعه اقتصاد کشور را موجب می‌شود.

  • 1
لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمائید...

لطفا شماره همراه معتبری را وارد نمائید...

لطفا موضوع تماس خود را وارد نمائید

لطفا پیام خود را بنویسید...

ارسال فایل
مشخصات فایل نادرست است...


جدیدمتن وارد شده با عکس مطابقت ندارد

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

شهرداران اسبق

احمد آخوندی ابراهیم آبادی

از 1396/08/17

از 1395/08/18 تا 1396/08/17

عباسعلی زارعزاده مهریزی

سعید شایگان

از 1394/10/27 تا 1395/08/18

از 1392/10/01 تا 1394/09/15

محمد رضا زارعیان

سید مصطفی طباطبایی

از 1391/07/18 تا 1392/06/12

از 1387/10/08 تا 1390/02/12

علیرضا ابویی

سید مهدی طلایی مقدم

از 1386/03/17 تا 1387/05/12

از 1383/05/14 تا 1386/02/09

سید ابوالفضل کشفی

سید مرتضی فروزان نیا

از 1380/04/15 تا 1383/03/31

از 1377/06/03 تا 1380/04/14

محمد مهدی زارع

قاسم عسکری مقدم

از 1377/04/05 تا 1377/05/20

از 1373/08/30 تا 1376/04/04

محمد حسن حکیم زاده

نصرالله زارع

از 1366/12/01 تا 1373/08/29

از 1365/10/02 تا 1366/09/23

حسین شهیدی

سید محمد آیت اللهی

از 1364/07/08 تا 1365/10/01

از 1362/08/01 تا 1364/06/31

محمد علی رضایی

مصطفی بهزادپور

از 1362/04/06 تا 1362/07/30

از 1360/02/05 تا 1362/01/31

مرتضی فلاح

محمد روغنی

از 1358/12/07 تا 1360/02/04

از 1358/01/29 تا 1358/12/06

علی محمد علیخانی

سید محمد کشفی

از 1351/10/02 تا 1358/01/28

از 1341/11/12 تا 1351/10/01

حسین ملک زاده

  • بازدید امروز: 38
  •    |   
  • بازدید دیروز: 187
  •    |   
  • بازدید هفته: 1022
  •    |   
  • بازدید ماه: 7524
  •    |   
  • بازدید کل: 145827