شهرداری مهریز نیازمند توجه بیشتر مسئولان کشوری و استانی است

شهرداری مهریز نیازمند توجه بیشتر مسئولان کشوری و استانی است

شهردار مهریز درآمدهای شهرداری جوابگوی نیازهای عمرانی و خدماتی شهر نیست

شهردار مهریز با بیان این مطلب که درآمدهای شهرداری جوابگوی نیازهای عمرانی و خدماتی شهر نیست ، خواستار توجه جدی و بیشتر مسئولان کشوری و استانی شد.

زارعیان با اشاره به این موضوع که شهر مهریز با وسعت بیست و هفت کیلو متر مربع و جمعیتی بالغ بر سی هزار نفر دارای ضعف شدید درآمدی است افزود: بسیاری از مشکلات پیش روی شهرداری مهریز پراکندگی بین محلات ، ماشین آلات مستهلک ، کمبود نیرو در بخشهای خدماتی ، فضای سبز و موتوری و از همه مهمتر نداشتن منابع مالی و درآمدی پایدار است که برای رفع این نقیصه ها احتیاج به کمک مالی و تخصیص اعتبارات ویژه می باشد .

وی ادامه داد : شهرداری مهریز در خصوص عمران و آبادانی شهر تا کنون فعالیتهای در خور توجهی  را انجام داده ولی علیرغم تمام این کارها هنوز بسیاری از امکانات عمومی و رفاهی شهر مناسب و شایسته شهروندان نیست.

محمد رضا زارعیان اظهار کرد: متاسفانه بسیاری از مردم ، شهرداری و شورای اسلامی شهر را مقصر اصلی ضعف در عمران ، خدمات شهری و فضا سازی شهری می دانند که این ذهنیت ، درست نیست و همانگونه که گفته شد پائین بودن سطح درآمد های عمومی ، تقسیم نا عادلانه سرمایه و ... عامل اصلی این مشکلات است .

وی گفت : خوشبختانه امروز اتحاد و همبستگی خوبی در بین مسئولین شهرستانی بویژه اعضاء شورای اسلامی شهر ، فرماندار و نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی شکل گرفته که امیدواریم با ادامه این روند و مساعدت مسئولین استانی شهری بسازیم در شأن و منزلت مردم شهید پرور ، نجیب و ولایتمدار مهریز ان شاء ا... /.