شهرداری مهریز با کمبود شدید نیروی انسانی مواجه است

شهرداری مهریز با کمبود شدید نیروی انسانی مواجه است

محسن مروی نام  با بیان اینکه کمبود ماشین آلات یکی از مهمترین مشکلات شهرداری مهریز است اظهار کرد: ماشین آلات فرسوده شهرداری در شان شهر مهریز نیست به طوری که اکثر ماشین آلات شهرداری بیش از 25 سال عمر دارند.

وی افزود: با توجه به باغ شهر بودن شهر مهریز، حفظ و نگهداری فضاهای سبز شهر یکی از ضرورت به شمار می‌رود و در صورت حفظ و نگهداری بهینه و درست از این فضاهای سبز کل استان از این نعمت بهره‌مند می‌شوند به همین دلیل توسعه فضای سبز و نگهداری درست از آن از مهمترین اولویت‌های مجموعه شهرداری مهریز است.

این مقام مسئول با بیان اینکه روزهای تعطیل مهریز میزبان خیل انبوه گردشگران از سراسر استان و کشور است خاطر نشان کرد: شورای اسلامی و شهرداری مهریز از تمام توان خود برای خدمات‌رسانی به شهروندان و مسافران و گردشگران نوروزی با استفاده از 6 پارک و 2 تفرجگاه غربالبیز و کوه ریگ در طول سال استفاده می‌کند.

وی کمبود نیروی انسانی در بخش‌های مختلف شهرداری از جمله خدمات شهری و بخش اداری را یکی از موانع خدمات‌رسانی به شهروندان برشمرد.

مروی نام تصریح کرد: وجود کوچه باغ‌های فراوان و قدیمی در محلات مهریز و پراکندگی شهر ایجاب می‌کند تا از نیروهای بیشتری در بخش خدمات شهری استفاده کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر مهریز افزود: جمعیت بالای مهریز و کمبود نیرو در بخش اداری هم شهرداری را با مشکل روبرو کرده است که امیدواریم مسئولان استان دستورات لازم برای جذب نیرو در شهرداری مهریز را فراهم کنند.

مروی نام کمبود اتوبوس‌های درون شهری و برون شهری را یکی دیگر از معظلات شهر مهریز برشمرد و گفت: با وجود بیش از 45 هزار نفر جمعیت در شهرستان مهریز خدمات‌رسانی در بخش حمل و نقل به سختی صورت می‌گیرد و تهیه حداقل 4 اتوبوس یکی از ضروریات شهرداری مهریز است که متاسفانه با کمبود اعتبار مواجه هستیم.

رئیس شورای اسلامی مهریز حفظ و نگهداری و احیای باغات و بافت قدیم شهر را مهم برشمرد و از وظایف خطیر شهرداری عنوان کرد.

وی گفت: امیدواریم بتوانیم با تعامل با استان و کشور مشکلات شهر را با بهره‌مندی از انتقادات و پیشنهادات و رهنمودهای مردم رفع کنیم.