جلسه ی جمع آوری سد معبر

جلسه ی جمع آوری سد معبر

به گزارش روابط عمومی شهرداری مهریز، با هدف جمع آوری دستفروشان دوره گرد به ویژه افراد غیربومی و ایجاد کنندگان سقف های واقع در پیاده روها و سد معبرهای واقع در معابر مختلف جلسه ای با حضور نمایندگان نیروی انتظامی و مجامع امورصنفی در محل شهرداری تشکیل شد.

در آغاز جلسه آقای عباس علی زارع زاده شهردار مهریز با گرامیداشت ماه مبارک رمضان گفت متاسفانه اخیرا شاهد حضور دستفروشان مختلف در معابر به ویژه محوطه ی جلوی پارک کوثر هستیم که مزاحمت زیادی را برای عابران بوجود آورده اند ضمن اینکه با توجه به بررسی های انجام گرفته اکثر آنها غیر بومی هستند و جمع آوری آنها ضرورت دارد.

در ادامه ی جلسه نمایندگان نیروی انتظامی و مجامع امور صنفی مشکلات ویژ ی ناشی از افراد ناشناس در سطح شهر را یاد آور نمودند و در پایان مقرر گردید در اسرع وقت با دادن اخطار به ایجاد کنندگان سد معبر به هر شکل و در هر مکان در صورت عدم توجه نسبت به جمع آوری آنها اقدام گردد ضمن اینکه اجناس جمع آوری شده پس داده نمی گردد.

قابل ذکر اینکه در جلسه ی مذکور مسئولین خدمات شهری و روابط عمومی شهرداری نیز حضور داشتند و نظرات کارشناسی خود را اعلام نمودند.