تقدير شهردار مهریز از رياست و اعضاي شوراي اسلامي شهر به مناسبت نهم ارديبشت ماه روز شوراها

تقدير شهردار مهریز از رياست و اعضاي شوراي اسلامي شهر به مناسبت نهم ارديبشت ماه روز شوراها
محمد رضا زارعیان شهردار مهریز بمناسبت نهم ارديبهشت ماه روز شوراها از رياست و اعضاي شوراي اسلامي شهر با اهداء لوح تقدير  به دليل تلاشهاي صادقانه و بي دريغشان تقدير و تشکر و براي تمامی اعضاء شوراي اسلامي شهر آرزوي موفقيت نمود .
متن این تقدیر نامه بدین شرح است:
بسمه تعالي
سرور معزَز جناب آقای :..............
 
 سلام عليكم
        با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) ، احتراماً ضمن گرامیداشت نهم اردیبهشت سالروز تشکیل شورای محترم اسلامی شهر و روستا ، فرا رسیدن این روز را بحضور جنابعالی تبریک عرض نموده از درگاه باریتعالی موفقیت روزافزون شما را در دستیابی به اهداف وزین مدنظر در راستای توسعه و عمران و آبادانی روزافزون دیارمان در زمینه های مختلف آرزومندم .
بی شک با بررسی عملکرد شورای اسلامی شهر از ابتدای تشکیل تاکنون شاهد ارتقای نمودار عملکرد شهرداریها در عرصه های مختلف و تغییر چهره شهر ها با استفاده از مشارکت و خرد جمعی بوده ایم و این سازمان مردمی روز به روز به هدف اصلی خود که بهره برداری از افکار مختلف و جذب همکاری شهروندان در دست یابی به افق تعیین شده بوده نزدیک تر شده است .
در پایان سرافرازی و بهروزی جنابعالی را در نیل به برنامه های ارزشمندتان در پیشرفت روزافزون دیارمهرپرور مهریز تحت رهبری های خردمندانه ی رهبر معظم انقلاب و سیاست های دولت تدبیر و امید آرزومندم.
 
                                                                                              محمدرضا زارعیان
                                                                                             شهردار مهریز